Każda kobieta uwielbia dbać o swój wygląd. Bez wątpienia wiele pań odwiedza dość regularnie kosmetyczkę. Dzisiaj u tej specjalistki wykonać można przeróżne zabiegi, dzięki którym wygląd pań może się zdecydowanie poprawić. Dość popularnym zabiegiem jest przedłużanie rzęs.

Przedłużanie rzęs

Zabieg przedłużania rzęs ma za zadanie ułatwić kobiecie życie, a także podkreślić głębię jej oczu. Dzięki posiadaniu sztucznych rzęs kobiecie o wiele łatwiej zrobić makijaż. Zabieg tego rodzaju trwać może od jednej do trzech godzin. Efekty zabiegu utrzymać się mogą do kilku tygodni. Istnieje wiele rodzajów rzęs, które można wybrać. Wyróżnić możemy między innymi rzęsy jedwabne, rzęsy z futra norek syberyjskich, rzęsy syntetyczne. Każda z powyżej wymienionych rodzajów rzęs czymś się różni. Trzeba je dobierać odpowiednio do tego, jak dana kobieta chce wyglądać.

Metody przedłużania rzęs

W salonie kosmetycznym wykonywać można przedłużenie rzęs różnymi metodami. Najbardziej popularne jest aktualnie przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1 oraz przedłużanie rzęs metodą Blink & Go. W zależności od zastosowanej metody uzyskamy różne efekty oraz różny czas utrzymywania się efektu przedłużania.

Odpowiednie wyposażenie

Każdy salon kosmetyczny powinien być odpowiednio wyposażony. Muszą znaleźć się tam także akcesoria niezbędne do wykonywania zabiegów przedłużania rzęs. Typowe wyposażenie dla kosmetyczki zajmującej się przedłużaniem rzęs, czy też dla stylistki rzęs to między innymi łóżko, krzesło, blat roboczy, oświetlenie, różne inne potrzebne akcesoria oraz oczywiście poduszka do przedłużania rzęs. Jednym z podstawowych akcesoriów do tego zabiegu jest poduszka do przedłużania rzęs. Jest to przedmiot, który jest niezbędny dla każdej osoby, zajmującej się przedłużaniem rzęs.

Wybór odpowiedniej poduszki

Na rynku znaleźć można różne rodzaje poduszek. Ważne jest, żeby była ona wygodna dla klientki oraz żeby klientka dzięki poduszce znajdowała się w odpowiedniej pozycji, która ułatwi kosmetyczce wykonanie zabiegu.poduszka do przedłużania rzęs Dobrej klasy poduszka do przedłużania rzęs musi charakteryzować się wykonaniem z dobrego materiału. Pośrodku powinno znajdować się wcięcie na głowę klientki, natomiast boki powinny być nieco podwyższone, gdzie kosmetyczka może położyć między innymi holder z rzęsami. Warto zadbać o to, żeby poduszka poza komfortem wyglądała także odpowiednio. Dzięki temu klientkom będzie zdecydowanie milej w salonie kosmetycznym. W dzisiejszych czasach aspekt wizualny ma ogromne znaczenie. Jeżeli w salonie będą przedmioty i akcesoria wyglądające ciekawie i profesjonalnie, tym większa szansa, że klientka wróci. Profesjonalną poduszkę do przedłużania rzęs można znaleźć na przykład tutaj: https://kbarth.pl/product-pol-521-Poduszka-do-przedluzania-rzes-Memory-Foam-Noble-Lashes-czarna.html. Warto, żeby zakupiona przez salon kosmetyczny poduszka do przedłużania rzęs była jak najlepszej jakości. Dobrze jest wybierać produkty znanych i cenionych firm, które mają dobre opinie i sprawdzają się u innych kosmetyczek i stylistek rzęs.