Pojawienie się na świecie dziecka wymaga zgromadzenia wielu niezbędnych akcesoriów, wśród których butelka do karmienia zajmuje jedno z pierwszych miejsc na długiej liście potrzeb. Pura Kiki to innowacyjna kolekcja butelek termicznych, które utrzymują temperaturę chłodnych lub ciepłych napojów przez wiele długich  godzin. Możliwość zmiany odpowiednich nakładek na taką butelkę czyni z niej wyjątkową i bardzo praktyczną, dzięki czemu może być używana nie tylko przez maluszka, ale i starsze dziecko – wszystko w zależności od ich aktualnych potrzeb.

Butelka, która rośnie wraz z dzieckiem

Niemalże każda młoda mama chciałaby kupić jedną butelkę, która posłużyłaby dłużej jej bobasowi, zachowując swoje walory estetyczne i praktyczne. Dzięki Pura Kiki butelka zakupiona dla maluszka karmionego mlekiem pozostanie z nim na dłużej, zmieniając w trakcie jego rozwoju swoje oblicze. Tego rodzaju butelki wyróżniają się wyjątkową starannością wykonania i całkowicie bezpiecznymi, atestowanymi materiałami. Antybakteryjna stal nierdzewna, z jakiej powstała butelka Pura Kiki, jest nie tylko przyjazna maluchom, gwarantując im bezpieczeństwo podczas karmienia, ale i bardzo lekka, co sprawdzi się, gdy dziecko samo będzie trzymało ją w rączkach. Kolorowa i bardzo atrakcyjna nakładka silikonowa na butelkę Pura Kiki zapobiega utracie cennych właściwości mleka, ułatwiając jej trzymanie i zapobiegając zniszczeniu przy ewentualnym upadku. Jednak fenomenem Pura Kiki jest jej zdolność szybkiej przemiany dzięki zastosowaniu odpowiednich końcówek nie tylko dla najmłodszych, ale i starszych użytkowników.

Funkcjonalna, uniwersalna i atrakcyjna butelka Pura Kiki dla dzieciButelka do zadań specjalnych

Dokonując zakupu jednej butelki Pura Kiki można mieć gwarancję, że zostanie ona w pełni wykorzystana, bowiem ta butelka bardzo szybko zmienia swoją postać, umożliwiając korzystanie z jej walorów przez długi czas. Kiedy dziecko wyrośnie już z karmienia smoczkiem, wystarczy wymienić nakładkę ze słomką, by dziecko cieszyło się atrakcyjnym designem butelki podczas picia napojów. Także dla starszych dzieciaków, które uprawiają sport lub po prostu aktywnie spędzają wolny czas, wymagając odpowiedniego nawodnienia, butelka z ustnikiem sportowym idealnie się sprawdzi. Niewątpliwą zaletą butelek Pura Kiki jest ich najwyższej jakości wykonanie i bezpieczne materiały, jak silikon medyczny, użyte do ustników i innych końcówek. Żywe, ładne kolory przyciągają uwagę maluszków, przez co będą one chętnie samodzielnie korzystały z takich akcesoriów. Pura Kiki gwarantuje szybką przemianę butelki z tej dedykowanej maluszkom po kubek niekapek i tę posiadającą słomkę czy sportowy ustnik.