Nieodłącznym elementem planowania wesela, jest dobieranie odpowiednich dekoracji, motywów, kolorów przewodnich. Każda Młoda Para chce, żeby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, to ma być najpiękniejszy dzień w ich życiu i wszystko ma wyglądać tak, jak sobie to wymarzyli.

Diabeł tkwi w szczegółach

Ozdoby na wesele

Z pozoru wydaje się, że takie drobne ozdoby na wesele nie mają znaczenia, że na to nikt nie zwraca uwagi. Tymczasem to nieprawda. To właśnie dzięki tym drobnym rzeczom całość wygląda przepięknie i harmonijnie, co potem doskonale odzwierciedlają zdjęcia. Trzeba przyznać, że aparat nie wybacza i mimo iż wydaje się nam, że nikt nie zauważy, że jakieś elementy do siebie nie pasują i może na żywo tak będzie, ale potem na zdjęciach już niekoniecznie. Dlatego nie śpieszmy się podejmując decyzje. Wybierajmy każdy detal, wszystkie ozdoby na wesele z rozwagą, zastanówmy się, czy to na pewno do siebie pasuje, czy nie przesadzamy z ilością itd. Przy wyborze warto też przejrzeć ofertę sklepu https://alleglass.pl/pl/c/Dekoracje-na-wesele/94, by zaczerpnąć inspiracji.

Kluczem do sukcesu jest prostota

Komponując ze sobą wszystkie ozdoby na wesele pamiętajmy, że najlepiej wygląda, kiedy mamy maksymalnie 3 kolory przewodnie i to pasujące do siebie. Jaskrawe, niepsujące barwy zdecydowanie popsują cały efekt wizualny. Ozdoby na wesele wcale nie muszą być wymyślne, czy ekstrawaganckie np. takie kokardy wiązane na pokrowcach na krzesła. Dzięki nim wprowadzimy element kolorystyczny na salę, ale zrobimy to ze smakiem i klasą. Jest to też rodzaj ozdoby, która nie będzie przeszkadzała gościom, czego nie można powiedzieć o ogromnych stroikach kwiatowych, które zajmują miejsca na stołach, albo o bukietach kwiatów, które uniemożliwiają gościom swobodne rozmowy. Wśród współcześnie królujących ozdób na wesele królują inicjały Pary Młodej, które są przymocowane do stołu prezydialnego. Popularne również są napisy np. "Para Młoda", które mocuje się za stołem Nowożeńców. Ozdobione kolorowymi wstążkami, albo kwiatami pasującymi do pozostałego wystroju sali wyglądają przepięknie i stanowią super tło do zdjęć. Często też Państwo Młodzi decydują się na wynajęcie świecącego napisu "LOVE", który jest przepiękną i zarazem prostą ozdobą, która po zmierzchu zapiera dech w piersiach. Jest to bardzo prosty element wystroju, który nadaje imprezie jeszcze bardziej indywidualnego charakteru. Wybierając wystrój uważajmy na wszelkiego rodzaju zwisające girlandy. Są one dość niebezpiecznym dodatkiem dekoracyjnym. Już nieraz zdarzyło się, że ktoś w trakcie zabawy o coś zawadził, coś pociągnął i tragedia gotowa.