Praca biurowa, to praca marzeń? A może praca w ciągłym ruchu jest lepsza? Każdy rodzaj pracy ma swoje wady i zalety. Z pewnością przewagę nad pracą siedząca, ma praca w ruchu w kwestii dbałości o kręgosłup. Nie ma nic gorszego dla naszych pleców jak wymuszona pozycja ciała, a taką przyjmujemy siedząc za biurkiem przez osiem godzin. Są jednak pewne zagrożenia płynące z pracy w ciągłym ruchu.

Wygodne obuwie do podstawa

Przy częstej zmianie pozycji ciała, biegu, ruchu, wstawaniu, dźwiganiu, na największy wysiłek narażone są nasze stopy. One są podstawą prawidłowego funkcjonowania całego kręgosłupa. Jeśli chcemy uniknąć nieprzyjemnych odcisków, to postawmy na dobre obuwie. Jaką przewagę mają na przykład Ecco buty z outletu, nad tymi kupionymi na lokalnym bazarku? Materiały przepuszczające powietrze, z membranami odprowadzającymi wilgoć to po pierwsze. Po drugie Ecco buty są tak wyprofilowane i miękkie, że nabawienie się odcisków nawet przy dwunastogodzinnym noszeniu jest niemożliwe. Oczywiście musi być rozmiar odpowiednio dobrany do stopy. Jeśli próbujemy wcisnąć rozmiar trzydzieści osiem w buta o rozmiarze trzydzieści sześć, to już przy samym zakładaniu nabawimy się otarć. Dlatego sprawdźmy dokładnie rozmiar i zakupmy Ecco buty, w dokładnie takim jaki potrzebuje nasza stopa. Dorzućmy do tego skarpetki z prawdziwej bawełny, które dobrze wchłaniają wilgoć i zapewniają komfort po całodniowym noszeniu.

Styl też się liczy

Oprócz komfortu noszenia Ecco buty cechują się różnorodnością stylu. Odnajdziemy zarówno obuwie sportowe ale i klasyczne, które pasuje do bardziej eleganckich stylizacji. Kobiety doceniają buty, które pasują zarówno do spodni i sukienki. Dla takich wymagających klientek Ecco buty przewidują nieśmiertelne espadryle, posiadające wszystkie cechy umożliwiające zachowanie stóp w zdrowiu. A jednocześnie pozwolą na profesjonalny wygląd dopasowany do rodzaju pracy. Raczej niestosownie wyglądałaby pani kierownik ekskluzywnego butiku z odzieżą dla kobiet, obsługującą klientki w sportowym obuwiu. Jak cię widzą, tak cię piszą- głosi stare porzekadło, warto stosować się do jego zaleceń i zawsze wyglądać w sposób zachęcający do rozmowy. A na nasz wygląd składają się spójne stylizacje, od stóp do głów, od Ecco buty po samego koka na głowie. Nie żałujmy zainwestować w produkty wysokiej jakości, bo to zaowocuje naszym dobrym samopoczuciem. Jednorazowo wydamy większą sumę ale w przeliczeniu na czas użytkowania, może okazać się, że Ecco buty już dawno nam się zwróciły, bo podczas ich noszenia te kupione na ryneczku już trzy razy uległyby zniszczeniu.