Każda kobieta zna ten problem. Wychodzisz z domu, pakujesz najpotrzebniejsze rzeczy do torebki i... Okazuje się, że jest za mała. Niepraktyczna. Za ciężka. Wyślizguje się z rąk i masz wrażenie, że nie zniesie zapakowanego do niej ciężaru. Ale przecież jest taka śliczna! Króluje na Instagramach, świetnie prezentuje się ze strojem i odcieniem lakieru do paznokci. Cargo by Owee mówi stop. Koniec takich dylematów. Ta wyjątkowa marka postanowiła wykreować zupełnie nową modę...

Naprzeciw realnym potrzebom

Bądźmy szczerzy, świat nie wygląda jak filtry na Instagramie. Torebki i plecaki muszą mieścić w sobie coś więcej niż powietrze. W codziennym życiu każdy gdzieś biegnie - do pracy, do szkoły, na uczelnię. Pogoda nie zawsze jest idealna, kręgosłup boli od wysiłku, a ręce... Ręce muszą pomieścić wiele absolutnie niezbędnych rzeczy. Cargo by Owee doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego marka wypuściła na rynek ultra wytrzymałe i ponadczasowe torby, które charakteryzują się dużym udźwigiem. Oznacza to mniej więcej tyle, że do środka można zapakować wiele kilogramów. Naprawdę wiele. I zupełnie nie martwić się o wygodę noszenia takiego bagażu.

cargo by oweeSekret wytrzymałości

Jak to możliwe, by ciężka torba wcale nie wydawała się taka ciężka? Najważniejszy jest stosowany przez markę Cargo by Owee materiał. Użycie cordury to po prostu strzał w dziesiątkę. Powszechnie wykorzystywana jest w wojsku, co daje jej wystarczającą rekomendację do walki z warunkami dnia codziennego... Jest praktyczna i pod każdym względem nie do zdarcia. Szyte z niej plecaki, torby i nerki mają różne kształty. Zawsze jednak projektowane są w taki sposób, by idealnie dopasować się do sylwetki i nie powodować dodatkowego przeciążenia. Solidne paski nie pękają, nie niszczą się i świetnie radzą sobie z każdym ciężarem. Nawet do... 60 kilogramów!

Zgodnie z trendami

Zanim jednak zapakujecie swój dobytek do toreb od Cargo by Owee, pewnie zaczniecie się zastanawiać nad ich wyglądem. Czy są ładne? Mimo wszystko nikt nie chce wyglądać jak na poligonie wojskowym... Marka przemyślała ten problem i zaproponowała nowoczesny design. Produkty dostępne są w różnych kolorach i świetnie dopasowują się do różnych stylizacji. Przykładowe modele możecie obejrzeć na stronie https://midiamo.pl/firm-pol-1539172214-Cargo-by-Owee.html. Stają się też coraz bardziej modne. To unikalne połączenie wygody i dobrego stylu. Róż, kobalt, klasyczna czerń... Każdy klient może znaleźć coś, co trafi w jego upodobania. Oferta kierowana jest nie tylko dla kobiet. Mężczyźni również chętnie korzystają z ostatnich linii Cargo by Owee, doceniając ich pakowność i niezawodny materiał, z którego zostały wykonane.