Dni coraz dłuższe, cieplejsze, wyraźnie czujemy nadchodzące lato. Zastanawiamy się, nad wyborem miejsca, na zasłużone wakacje. Czas przejrzeć letnią garderobę i przygotować się, na ten leniwy czas.

Woda, plaża - czas relaksu

Bardzo często spędzamy urlop nad wodą, morzem, jeziorem czy basenem. Tu niezbędne są stroje kąpielowe. Wybór jest ogromny i odpowiedni dla każdej sylwetki, w każdym rozmiarze. Jednoczęściowe, dla tych co wolą zakrywać brzuszek lub dwuczęściowe bikini, ukazujące kobiece kształty. Stroje kąpielowe całościowe, tuszują niedoskonałości figury i lepiej przylega do ciała, co sprawdza się w każdej sytuacji, nawet podczas uprawiania sportów wodnych. Miseczki kostiumów mogą być: tradycyjne lub z efektem push up. W ostatnich latach bardzo popularne zrobiły się tankini, co jest kombinacją topu oraz spodenek. Również dół w postaci szortów, znajduje wiele amatorek. Stroje mają nasycone barwy i kolorowe motywy, a w połączeniu z dodatkami typu: okulary, bransoletki czy barwne naszyjniki bądź sandałki na koturnie, pozwolą wyglądać modnie i stylowo. Buty na obcasie z kolei, wysmuklą sylwetkę. Stroje kąpielowe wykonane są z miękkich, elastycznych i przyjemnych dla ciała materiałów. Pojawić mogą się na nich ciekawe detale, na przykład metalowe zdobienia, kokardki i falbanki.

Dla dziewczynek i ich mam

stroje kąpieloweDzieci chętnie wybierają wszelkie akweny wodne. Brodzenie w wodzie i budowanie zamków z piasku, to czynności uwielbiane przez każde dziecko. Wiadomo, że i one potrzebują odpowiedniego stroju. Każda młoda dama chce wyglądać jak mama, mieć podobny strój. Stroje kąpielowe dla dzieci odznaczaja się wysoką jakością, elastycznością i wytrzymałością materiałów, z których są produkowane.

Muszą bowiem gwarantować komfort noszenia, swobodę ruchu i wygodę podczas szaleństw w wodzie. Wyposażone w ściągacze oraz wiązania, ułatwiają noszenie i naukę pływania. Stroje kąpielowe dla dziewczynek również są jedno lub dwuczęściowe i posiadają nadruki i wzoru z motywamy ulubionych bajek lub postaci. Każde dziecko znajdzie dla siebie wymarzony egzemplarz. Również kapielówki dla chłopców występują w szerokiej gamie kolorystycznej oraz posiadają różne fasony. A dopasowane do nich ręczniki w podobnej tematyce, dodatkowo uszczęśliwią nasze latorośle.

Ostrożnie z opalaniem

Przebywanie na słońcu jest przyjemnością. Złaknieni ciepła po zimnych miesiącach, chętnie wylegujemy się na plaży czy leżaku przed domem. Przy każdej takiej kąpieli, musimy uważać, aby zachować umiar. Dobrze więc chronić ciało kremami, a głowę kapeluszem. Ochroni twarz przed palącym słońcem i będzie stanowić doskonałą osłonę także dla głowy.