Bluza nie musi być nudna i nie pasuje tylko do spodni dresowych, czy jeansów. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko, na co dzień, ale również na imprezę, a nawet do pracy. Jakie oryginalne stylizacje można stworzyć z bluzą w roli głównej?

W połączeniu z eleganckim zestawem do pracy

Bluza fila

Bluza nie kojarzy się już tylko ze sportowym ubiorem. Może być ona również świetnym rozwiązaniem stroju do pracy. W niebanalny sposób można zapewnić sobie biurowy dress-code w połączeniu z nutką młodzieżowego luzu. Taki zestaw można stworzyć, łącząc spodnie materiałowe, buty na obcasie, żakiet oraz bluzę, która w oryginalny sposób zastępuje koszulę. Do takiej stylizacji bez obaw można dobrać torebkę kopertówkę, bądź dużą wygodną torbę noszona na co dzień. Dla zachowania eleganckiego tonu warto wybierać czernie, szarości, biel oraz granat.

Bluza noszona na co dzień w połączeniu z plisowaną spódnicą

Bluzę można również nosić w wygodnych połączeniach na co dzień. Można ją bez obaw zestawiać z luźną plisowaną spódnica. W takiej konfiguracji bardzo dobrze prezentuje się bluza Fila. W przypadku, gdy góra będzie charakteryzowała się mocnym kolorem, dolna części stroju musi być bardziej stonowana. Ma to zastosowanie w dwie strony. Dzięki temu uzyska się pożądaną harmonię i nie doprowadzi się do przestylizowania. Gdy pragniemy nadać stylizacji bardziej streetwearowy charakter warto założyć trampki bądź snekearsy. Warto podkreślić, że spódnica wcale nie zmusza do zachowania eleganckiego wyrazu, jeżeli chodzi o taką stylizację. Współcześnie bardzo pożądanym zabiegiem jest mieszanie stylów oraz przełamywanie wszelkich sztywnych połączeń. Do takiego rozwiązania warto zastosować poręczną torebkę na pasku. Bluza i ołówkowa spódnica - idealny zestaw na imprezę Bluza Fila bardzo dobrze zestawia się z ołówkową spódnicą. Taki look z powodzeniem można zabrać na imprezę. W takiej sytuacji bluza nabierze zupełnie innego wyrazu. Warto wybrać szary model. Pozwoli to na połączenie z każdym innym kolorem. Co więcej, takie rozwiązanie pozwoli na przełamanie połyskujących ubrań bądź z cekinami. Do stylizacji imprezowej warto wybrać seksowną spódnicę ołówkową i czółenka. Casualowa bluza Fila i eleganckie akcenty sprawią, że cały zestaw stanie się nietuzinkowy. Szczyptę pikanterii można wprowadzić przez zastosowanie kopertówki charakteryzującej się na przykład geometrycznym wzorem. Ostateczny rezultat uzyska się przez otulenie się zapachem zmysłowych perfum. Bluza daje jeszcze wiele możliwości i z powodzeniem może być wykorzystana na różne okazje. Pozwala ona na tworzenie niezwykle interesujących i oryginalnych stylizacji.