Urządzając mieszkanie, zwracamy uwagę na to, aby było funkcjonalne, dobrze urządzone i abyśmy czuli się w nim komfortowo. Staramy się wybierać sprzęty solidne, ładne i takie, które nie zrujnują nam budżetu. Jednym z ważniejszych mebli w mieszkaniu, jest niewątpliwie mebel do spania. Musi być wygodny i gwarantujący nam odpoczynek po całym dniu. Tu mamy spory wybór, wśród różnego rodzaju sof, kanap czy też łóżek sypialnianych.

Co wybrać?

wersalka

Zapominamy czasem o meblu, który przez wiele dziesięcioleci sprawdzał się w naszych domach i stanowił nieodłączny element każdego z nich. Są to wersalki. Obecnie ich powszechność zdecydowanie zmniejszyła się. Warto jednak zwrócić uwagę, na to, że sprawdzają się w mniejszych, gorzej ustawnych pomieszczeniach. Decydując się na wersalkę, możemy być pewni, że zaoszczędzimy sporo miejsca. Jest to mebel wielofunkcyjny, gwarantujący relaks podczas dnia i pełniący funkcję łóżka w nocy. Są one nie tylko praktyczne, ale i eleganckie. Zdecydowanie nie przypominają już tych, sprzed kilku dekad. Współczesne wersalki posiadają nieszablonowe formy, są wygodne i posiadający system, który pozwala na ich łatwe rozkładanie. Wersalki sprawdzą się zarówno w salonie, jak pokoju młodzieżowym. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych łóżek. Wersalki w pokoju dziennym, pełnią głównie rolę mebla typowo wypoczynkowego z z możliwością okazjonalnego spania, w przypadku pojawienia się gości. Pozwalają na przykład, na wspólne oglądanie telewizji, z rodziną czy znajomymi. W pokoju młodzieżowym czy też sypialni, powinna zostać dobrana do wyglądu wnętrza i ładnie się w nim komponować.

Duży wybór

Na rynku mamy ogromny wybór wielkości i kształtów wersalek. Jest cała gama materiałów i wzorów. Możemy dobrać do każdego stylu. Oferta jest różnorodna i bardzo bogata. Nowoczesne wersalki, obijane są trwałym materiałem tapicerskim. Przyjemnym w dotyku, wytrzymałym i pozwalającym na łatwe i skuteczne usuwanie ewentualnych zabrudzeń i utrzymanie mebla w czystości. Oczywiście rodzaj obicia zależy wyłącznie od kupującego, który dobiera je zgodnie z gustem i aranżacją mieszkania. Rodzaj tkaniny obiciowej jest ogromny, Przeróżne struktury, od gładkiego materiału po skórę ekologiczną, odporną na zniszczenia i łatwą do utrzymania w czystości. Każdy znajdzie to, czego szuka. Możemy wybrać proste obicia, w stonowanej kolorystyce i rozjaśnić je dekoracyjnymi poduszkami lub ciekawymi zagłówkami. Wersalka współgrająca z aranżacją i pasująca do stylu mieszkania, będzie stanowiła niebanalne wyposażenie wnętrza.