Własna produkcja nalewek w zaciszu domowym to hobby, które naprawdę wciąga. Czasem lata zajmuje zanim w końcu dopracujemy konkretny przepis. Taka pasja wymaga nie tylko czasu, ale i odpowiedniego miejsca w domu. Jeżeli ktoś zajmuje się tym na prawdę na poważnie, to czasem liczba słoi i dymionów potrafi być bardzo pokaźna. Te rozgrzewające napoje, które głównie cieszą się uznaniem właśnie zimą to również doskonały dodatek do prezentów świątecznych. Aby jednak sprawić komuś taki podarunek, trzeba odpowiednio zadbać o wszystkie aspekty wizualne, a to wcale już nie jest takie proste. Na co zwrócić uwagę, czym najlepiej przystroić taki domowy trunek, żeby się pięknie prezentował?

Efekty wizualne

Etykiety na nalewki

Jedni twierdzą, że nie ważne jest to, jak prezent jest opakowany, ani nawet co jest tym prezentem, ale liczą się intencję i to, czy jest darowany z serca. I to oczywiście jest prawda. Warto jednak zapakować nasz podarunek, chociażby po to, aby ofiarować komuś dziecięcą radość z odpakowywania. Zanim jednak przejdziemy do ostatniej fazy przygotowań, czyli przystrajania buteleczki, zadbajmy najpierw o nią samą. Nalewki na półkach sklepowych charakteryzują się z reguły finezyjnymi kształtami butelek, a etykiety na nalewki mają charakterystyczne grafiki. Obecnie, to żaden problem, żeby znaleźć takie butelki czy to w sklepie, czy to przez internet. Wystarczy kupić kilka sztuk, tak, aby mieć pewność, że gdy zechcemy kogoś obdarować, to będziemy mieli do czego przelać nasz trunek. Niektóre ze sklepów oferują butelki, które od razu mają etykiety na nalewki już przyklejone. Wystarczy je tylko wypełnić np. "Cytrynówka 2019" i już, mamy gotowy prezent. Możemy również zakupić je osobno na stronie https://www.winodomowe.pl/product-pol-424-Etykiety-na-nalewki-samoprzylepne-30x.html.

Oryginalne grafiki

Jeżeli jednak jesteśmy znacznie bardziej twórczymi osobowościami i chcemy zyskać jeszcze bardziej oryginalny wygląd naszych nalewek, to możemy za pomocą odpowiednich stron internetowych, w kreatorach stworzyć własne etykiety na nalewki. Obsługa takich stron jest bardzo intuicyjna i nikomu nie powinna sprawić trudności. Zazwyczaj cała procedura wygląda tak, że po kilku dniach otrzymujemy od usługodawcy poprawiony graficznie nasz projekt na maila i sami decydujemy, czy go akceptujemy, czy nie. Jeżeli nam się spodoba, to nasze etykiety na nalewki są kierowane bezpośrednio do drukarni i po kilku dniach otrzymamy nasze, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju etykietki, od razu wydrukowane na przylepnym papierze, więc nie pozostaje nam nic innego jak poobklejać butelki z nalewkami i cieszyć się wspaniałym efektem końcowym, który będzie cieszył zarówno nas jak i kogoś, kogo postanowimy obdarować takim trunkiem.