Bezkołnierzowa miska WC

Bezkołnierzowa miska WC

W ostatnim czasie niezwykle popularnym rozwiązaniem stała się bezkołnierzowa miska WC, która umożliwia łatwe utrzymanie higieny i czystości w toalecie bez konieczności używania silnych środków chemicznych. Miska tego rodzaju to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia utrzymanie czystości na najwyższym poziomie, przy zachowaniu zasad, zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych.

misa wcJak działa bezkołnierzowa miska WC?

Działanie misek tego typu polega w głównej mierze na dystrybuowaniu wody wzdłuż całego obwodu wewnątrz misy. Dzięki innowacyjnie zaprojektowanemu kształtowi, przez dyszę bardzo dokładnie rozprowadzana jest woda. Konstrukcja tego rodzaju zapobiega gromadzeniu się brudu w miejscach, do których do tej pory woda nie docierała, a także jej wydobywaniu się na zewnątrz. Rozwiązanie tego typu cechuje się z pewnością wydajnością oraz odpowiednią ekonomicznością, ponieważ pozwala zaoszczędzić nawet do 30% wody.

Porównanie zwykłych misek WC z bezkołnierzowymi

Aby lepiej zrozumieć funkcjonowanie, a tym samym zalety miski bezkołnierzowej, warto porównać jej działanie z tradycyjnymi miskami WC. W tych drugich właśnie bakterie zabijane są za pomocą silnych środków chemicznych, co nie tylko sprawia, że ulatniają się one w powietrzu, przez co je wdychamy, co szkodliwie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie, ale tego typu rozwiązanie nie jest również przyjazne dla samego materiału, z którego wykonana jest miska WC.
Miski bezkołnierzowe zaprojektowane są w taki sposób, by nie dawać miejsca bakteriom na swobodny rozwój. Brak zagłębień w miskach tego typu zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń, dzięki czemu nie istnieje konieczność samego czyszczenia toalety. Dzięki temu codzienne użytkowanie staje się nie tylko przyjemniejsze, ale i zdrowsze. Możemy również poświęcić ten czas na wiele innych, przyjemniejszych czynności.

Wygląd i desing

Bezkołnierzowe miski WC cechują się świetnym, nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu pasują do nowoczesnych i aranżacji. Dodatkowo jednak, ich prostota formy, a także kolorystyka zapewniają uniwersalność w zastosowaniu. Dzięki temu miski WC tego typu mogą z powodzeniem pasować, zarówno do klasycznych i prostych aranżacji, jak i tych utrzymanych w bardziej tradycyjnej formie. Sprawdzi się również w łazienkach o mniejszym metrażu, ponieważ optycznie zwiększa powierzchnię. Z racji na brak styczności z podłożem sprzątanie toalety jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się kłopotliwy hałas powiązany z uderzeniem klapy o muszlę.

Podobne wpisy
Robienie zakupów za pośrednictwem Internetu staje się coraz popularniejszą praktyką, której szybkość oraz wygoda przemawia
Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że balerinki to typ butów dla dziecka, które cieszą się ogromnym
Nie trzeba być odkrywcą, by zauważyć, że ludzkość idzie bardzo szybko w stronę nowoczesności. Tak
Chociaż jeszcze do niedawna wiele osób nie wiedziało czym właściwie jest baby shower, dzisiaj taki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *